سلام گیلان- محمدرضا ابراهیمی رییس ستاد جوانان دکتر روحانی در شهرستان رشت در یادداشتی نوشت : حضور جوانان در عرصه ها مدیریتی همواره مورد بحث بوده است. در مراحل گوناگون مسئولان و نمایندگان در جمع های مختلف و مصاحبه های خود به ظاهر از لزوم جوانگرایی صحبت می کردند و خود را از حامیان سرسخت آن قلمداد میکردند.

نمایندگان  که با همت جوانان بر روی صندلی های سبز مجلس نشسته اند و دولتی که با عزم جوانان و همت آنان با تمام بی مهری هایی که دیده بودند دوباره انتخاب شد.

در واقع بر کسی پوشیده نیست وقتی مردم از جوانانی که با تمام مشکلات موجود از امید سخن می گفتند را می دیدند دیگر جایی برای نا امید ماندنشان نمی ماند‌. این شور و امید جوانان بود که به جامعه تزریق شد تا دوباره برای ایران مردم پا به صحنه بگذارند.

بخت یار جوانان و مردم گیلان بود و این بار دکتر سالاری جوانترین استاندار کشور به این سمت در گیلان برگزیده شد. استانداری که دیگر اهل حرف و شعار نبود و عملا و در روز نخست با بخشنامه ای لزوم جوانگرایی در استان را گوشزد و در گام بعدی سه جوان شایسته را به عنوان بخشداران جوان استان انتخاب کرد.

نماینده دولت امید جوانان را نا امید نکرد و جوانان به مرور در حال گرفتن سکان مدیریتی استان در سطوح مختلف هستند. نمایندگان مجلس نیز قطعا می دانند که چه در حوزه مدیریتی به خصوص سیاسی این جوانان هستند که حرف اول را می توانند بزنند  چرا که حتی آنهایی که در پشت پرده ها چوب لای چرخ جوانگرایی و استفاده از جوانان میگذارند جرات ندارند به صورت شفاف مواضع خود را در این خصوص بیان کنند.

آقایان قطعا می دانند اگر جوانان بخواهند دیر یا زود دیگر صندلی های خود را از دست می دهند و با آمدن دکتر سالاری استاندار جوان به گیلان دوران وعده های پوشالی آنها به جوانان به سر آمده.

جوان گرایی نه به عنوان سهم خواهی که به عنوان یک راهکار برای توسعه دیگر جای تردید ندارد و جوانان همه با شعور و درک سیاسی خود پشت استانداری که متعلق به خود می دانند ایستاده اند و دیر یا زود جواب تذکر دهندگان را خواهند داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد