سلام گیلان- مهندس صیادی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان گفت: در راستای همگرایی وهم افزایی تمام نیروهای اصلاح طلب می‌توانیم به اهداف اصلاحات دست یابیم و هرگونه تنش واختلاف در ‌‌نهایت به زیان اصلاح طلبان ختم خواهد شد .
به گزارش سلام گیلان، صیادی در ادامه بیان داشت: ما اهداف بزرگ‌تر و وسیع تری در پیش داریم که اگر تشتت وچلنج بین اصلاح طلبان داشته باشیم مطمئن باشید بهره برداران اصلی این سناریو جناح رقیب خواهند بود.
مهندس صیادی با نگاره معترضه به اصلاح طلبان اذعان داشت: ما کجای کاریم؟ وچه سهمی از دولت را در اختیار داریم؟ وکدام قله را فتح کردیم؟ اساسا محصول کارمان چیست؟ دنبال چه هستیم؟ اگر همدیگر را تخریب وتضعیف کنیم یقینا مدیران ارشد استان اصلاح طلبان را برنمی تابند!
وی خاطر نشان کرد: سعی کردیم براساس منشور اصلاح طلبان که تعامل و قانون مداری جز سرلوحه اهدافمان است عمل کنیم ودر مقابل رفتارهای غیر قانونی موضع گیری کنیم تا فضای مناسب را بر‌ای تحقق اهداف رقم زنیم ولی متاسفانه تعدادی از دوستان ناخواسته اهداف رقیب را در ایجاد تنش در صفوف اصلاح طلبان دنبال می‌کنند که این قصه برایم بسیار درد اور است که شاهد درگیری کلامی در فضای مجازی می‌شوم.
رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان گفت: سعی کردیم با حسن نظر دوستان اختلافات را به حداقل برسانیم ولی بعداز تفاهم بدست امده وسکوت یکی از دوستان احزاب منتقد متاسفانه شاهد بودیم در فصای مجازی مجددا آتش اختلاف شعله ور گشته است! هرچه بود مربوط به گذشته است و بیایم کدورت‌ها را ازبین ببریم.
صیادی با اشاره به تناقض در رفتارهای سیاسی گفت: بعضی از افراد در کلام ادعای حمایت از دولت دارند ولی در عمل برضد منافع دولت حرکت می‌کنند!
وی گفت: خوشبختانه اتحاد لازمه صورت گرفته است که یقین دارم این تفاهم ودوستی هرگز گسسته نخواهد شد و تا مادامیکه به وعده‌های خودمان وفادار باشیم می‌توان به اینده اصلاحات در گیلان امیدوار بود.
وی با موفق خواندن کارنامه دولت در گیلان اظهار داشت: سعی کنیم قدری افق های دور را ببینیم وهر مرحله تخریب به کارکرد نسبتا موفق استاندار در گیلان خدشه وارد نکنیم و سنگ پرانی بسمت کاخ شیشه ای و ساخته و ترمیم شده از مصالح پسا برجام دولت و برداشتن ترک همه ساکتین کاخ اسیب می بینند.
صیادی در تشریح کارکرد دولت در گیلان تصریح کرد: تولید ثروت به گواهی رسانه های بی طرف در گیلان رشد چشمگیر داشته است، نرخ بیکاری در سال ۹۱ به عدد ۶/۱۵ ولی درسال ۹۴ به عدد ۱۱ درصد همتراز با میانگین کشور رسیده که در ۲۰ ساله اخیر بی نظیر بوده است، نرخ مشارکت سرمایه گذاری ازعدد ۳۸ درصد در سال ۹۱ به عدد ۴۱ درصد در سال ۹۴ رسیده است و در بخش کشاورزی به میزان ۱۲ درصد رشد و در بخش صنعت و رفع موانع تولید ۲۵ درصد رشد و در بخش تولیدات بخش کشاورزی ۳ درصد کل کشور رابه خودمان اختصاص دادیم.
وی در روند تایید کارکرد دولت در گیلان گفت: هر چند ما با این همه ظرفیت ها وتوانمندیهای موجود راضی به این رشد نیستیم و شرایط کنونی با پیش کشیدن بعضی امورات با نگاره های قومیتی موفقیت دولت را در گیلان کم اهمیت تلقی کردن قدری با متش اصلاح طلبی و با تز حامیان دولت مغایرت جدی دارد.
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان ادامه داد: بحث های چالشی و بعضا سهم خواهانه از اصول اصلاح طلبی زاویه دارد اینکه اصلاح طلبان باید دیده شوند و سهمی در قدرت داشته باشند مطالبات مبرهن ماست و این مطالبه را با تعامل و مدارا و صبوری و در مسیر منطقی دریافت می نمایم
مهندس صیادی افزود: نقد افراط گرایانه و رفتار تخریبی داشتن زیبنده اصلاح طلبان و حامیان دولت نیست، گشودن مسیر چلنج و سفسطه گرانه و مفروضات تحلیلی را کنار هم گذاشتن و ان گاه خط ونشان ترسیم کردن لاجرم مدیر ارشد استان را وادار به جدیت در تصمیم خودش می سازید پس باید با طمئنینه وفراست ذهنی و با تعاملات بین سیستمی مطالبات را دنبال کنیم
وی افزود: حمایت از دولت و استاندار در متشور اهداف اصلاح طلبی است چون تضعیف دولت با هر توجیه و تحلیلی در نهایت اثار زیان بار ان متوجه پروسه اصلاحات خواهد بود
مهندس صیادی رئیس شورای جبهه اصلاح طلبان گیلان درخصوص مهندسی ومدیریت کردن فضای سیاسی گفت :اساسا شاکله نظام سیاسی کشور با نزدیک شدن انتخابات قدری ملتهب و لرزان و متشنج می شود وعلی الخصوص تعدادی از دوستان در هیاهوی پر طمطراق و مانورهای فیزیکی بنا به رسالت جایگاه نمی خواستند سهم خواهی نمایند ولی اصول مهندسی سیاست اقتضا می کند که دقت لازم را در تلطیف فضای سیاسی داشته باشیم تا تکرار حادثه مشابه با بهانه دیگری جوانه نزند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد